Anasayfa Seri İlan Kampanyaları İletişim
Seri ilan

Seri ilan

Hürriyet seri ilan sayfaları seri ilan sektörünün lideri konumundadır.
Hürriyet seri ilan sayfaları İstanbul baskısında hafta içi ana gazete içerisinde, hafta sonu ise Hürriyet seri ilan isimli ekin içerisinde yer almaktadır.
Diğer bölgelerde ise Hürriyet Ege, Hürriyet Akdeniz, Hürriyet Çukurova, Hürriyet Ankara ekleri içerisinde yer almaktadır.
Hürriyet Seri ilan sayfaları, Hürriyet eleman ilanı, Hürriyet emlak ilanı, Hürriyet vasıta ilanı, Hürriyet çeşitli ilanlar ve Hürriyet kayıp ilanı olmak üzere 5 ana başlık altında toplanmaktadır.
Hürriyet seri ilan sayfalarında fiyatlandırma, seri ilanlarda kelime fiyatı üzerinden, ticari ilanlarda ise alan birim fiyatı üzerinden hesaplanır. Ana başlıklara görede değişen çeşitli kamapayalar mevcuttur.
Hürriyet İstanbul'un Hafta sonu seri İlan ekinde Ali Öztürk'ün editörlüğün'de sektörü ilgilendiren haberlerle Hürriyet seri ilan okuyucularına bilgiler verilmektedir.
İlanınızın seri ilan sayafalarında ertesi gün yayınlanması için hafta arası 19.00'a, hafta sonları ise 18.00'a kadar verebilirsiniz.
Perşembe emlak yaşam ekinden dolayı çarşamba günü emlak ilanlarının saat 11:00'e kadar verilmesi gerekmektedir.

Hürriyet Eleman Sütun Başlıkları: Eleman Arayanlar Bölümü: Hürriyet eleman arayanlar bölümünde firmalar aradıkları nitelikli elemanlara kolayca ulaşabiliyor. Eleman arayanlar bölümünde ilanlarınızı İstanbul, Ankara, Ege, Akdeniz, Türkiye gibi baskılarda yayınlayıp istediğiniz bölgedeki elemanlara kolayca ulaşabilirsiniz.

ELEMAN ARAYANLAR BÖLÜMÜ

  Hürriyet eleman arayanlar bölümünde firmalar aradıkları nitelikli elemanlara kolayca ulaşabiliyor. Eleman arayanlar bölümünde ilanlarınızı İstanbul, Ankara, Ege, Akdeniz, Türkiye gibi baskılarda yayınlayıp istediğiniz bölgedeki elemanlara kolayca ulaşabilirsiniz.
1 - Çocuk / Hasta Bakıcısı İlanları : Siz evde yokken, yada siz meşgulken çocuğunuza bakabilecek yada hastalarınızla ilgilenebilecek bakıcıları bu kısma ilan vererek bulabilirsiniz.
2 - Sağlık : Sağlık alanında deneyimli, tecrübeli elemanları yada personelleri (doktor, hemşire, sağlık uzmanı gibi) bu kısma ilan vererek bulabilirsiniz.
3 - Anketör : Firmanız yada kuruluşunuz için anket yapacak bay bayan personelleri bu kısma ilan vererek bulabilirsiniz.
4 - Aşçı : En güzel yemekleri yapan restoran, ev, yemek hane için aşçı, kepçeci, gibi mutfak elemanlarını bu kısma ilan vererek bulabilirsiniz.
5 - Avukat : Firmanızda, hukuk bürolarında çalışacak avukat ve hukuk konusunda tecrübeli nitelikli elemanları bu kısımda bulabilirsiniz.
6 - Bilgisayar : Her türlü bilgisayar elemanı, internet kafe , programcı, grafiker, web tasarımcı , tekniker, teknisyen gibi bilgisayar bölümünde nitelikli elemanları kolayca bulun.
7 - Dekorasyon : Her türlü, boya, alçı, dekor, çatı, sıva, alçı pan , fayans, parke gibi dekorları yapabilecek ustaları bu kısma ilan vererek bulabilirsiniz
8 - Elektrik / Elektronik : Elektrik ve elektronik alanında tecrübeli bu bölümlerden mezun, nitelikli , ev aletleri (televizyon, bilgisayar, radyo, vb. gibi) aletleri yapabilecek personelleri bu hürriyet gazetesinin elektrik elektronik kısmına ilan vererek bulabilirsiniz.
9 - Garson : Restoranınızda çalışacak kalfa, komi, garson gibi ilanlarınızı bu kısma verin ve kolayca tecrübeli elemanları bulun.
10 - Güvenlik Elemanı : Güvenlik konusunda tecrübeli bu alanda sertifikaları olan ve güvenlikle ilgili her türlü personelleri bu kısma ilan vererek bulun.
11 - Halkla İlişkiler / Reklam : Halkla iletişim konusunda deneyimli, reklam alanında bilgili bu konuda yetenekli elamanları mağazanız, firmanız için bu kısma ilan verip bulun.
12 - Kuaför : bay berber, bayan kuaför gibi bu alanda deneyimli elemanları bu kısma ilan vererek bulabilirsiniz.
13 - Matbaa : Matbaa ile ilgili tüm ilanları verebileceğiniz bölüm, konusunda tecrübeli elemanları bulabilirsiniz.
14 - Mimar / Mühendis : Firmanızda çalıştırmak üzere aradığınız mimar ve mühendislere buradan ulaşabilirsiniz. (Makine, İnşaat, Gıda, Ziraat vb. gibi.)
15 - Mobilya : Mobilya firmanızda her türlü usta, kalfa, cilacı vb. gibi mobilyalar konusunda tecrübeli elemanları bulabilirsiniz.
16 - Muhasebe : Muhasebe bürosuna yada firmanıza nitelikli muhasebe programlarını bilen eleman ilanlarını iş ilanı olarak hürriyet gazetesine verebilirsiniz.
17 - Oto Elemanı : Servislerde, tamir hanelerde çalışacak kalifiye usta, kalfa, çırak ilanı vererek personel bulabilirsiniz. Her türlü arabanın tamiratını bilen yabancı dilleri olan servis elemanı, yıkamacı, tamirci, boyacı, kaportacı, mekanik ustası gibi ilanlarınızı verebilirsiniz.
18 - Öğretmen : Ders vermek için, firmanızda çalıştırmak için iş arayan konusunda uzman (matematik, ingilizce, fizik, kimya, türkçe, biyoloji, coğrafya, müzik, gitar, saz, vs.) öğretmenleri bu kısma ilan vererek bulabilirsiniz.
19 - Pazarlama Satış : Her türlü, ürünün pazarlanması konusunda tecrübeli ve başarılı part time - full time personeller bulabilirsiniz.
20 - Emlak Pazarlama Satış : Emlak firmanıza, müşteri ilişkilerinde uzman kalifiye tecrübeli personellerin iş ilanlarını bu kısma verebilirsiniz.
21 - Sekreter : Firmanızda bilgisayardan anlayan, telefon trafiğini yönetebilecek bayan / bay sekreter ilanlarını hürriyet sekreter ilanı bölümüne verebilirsiniz.
22 - Sigorta : Sigorta acentelerinde çalışmış tecrübeli ve konusunda bilgi sahibi elemanları iş ilanı vererek hürriyet gazetesi vasıtası ile kolayca bulabilirsiniz.
23 - Şoför : Adresleri, sokakları iyi bilen, minübüs, taksi, dolmuş, otobüs, özel şoför ilanları ile hürriyet gazetesine ilan verip aradığınız personele kolayca ulaşabilirsiniz.
24 - Teknisyen / Tekniker : Motor, Elektrik, Bilgisayar, Elektronik vs. gibi tekniker ve teknisyen ilanlarınız bu kısımdan hürriyete verebilirsiniz.
25 - Tekstil / Konfeksiyon : Tekstil alanında tecrübeli, terzi, usta, kalfa, iplikçi, dikiş, kesim, mağazada satış elemanı gibi iş ilanlarınızı hürriyet gazetesinin iş ilanları bölümüne verebilirsiniz.
26 - Temizlik Elemanı : Temizlik firmalarında çalışacak yada ofis, ev, temizliği için çalışabilecek personellerin ilanlarını bu kısımdan verebilirsiniz.
27 - Turizm / Otel : Turizm konusunda tecrübeli, turistlerle konuşabilecek, yabancı dili olan personelleri bu kısımda ilan vererek bulabilirsiniz.
28 - Çeşitli Eleman : Eğer ilanlarınız yukarıda gördüğünüz ilan kategorilerinden birine uymuyorsa çeşitli ilan kategorisinde her türlü personel ilanınızı yayınlayabilirsiniz.
29 - İş Arayanlar : Kendi sınıflarına göre iş arayan personellerin ilanları bu kısımda yayınlanır. Aradıkları işi ve telefon numaralarını vererek gazeteden kendilerine iş fırsatı yaratan girişken personelleri buradan bulabilirsiniz.
30 - Ortak Arayanlar : İşleri yürütmekte zorlananlar, maddi desteğe ihtiyacı olanlar bu kısımdan ilan vererek firmalarına ortak bulabiliyorlar.
31 - Bayilik / Franchise : Büyük firmaların bayilik ilanları bu kısımda seri ilan olarak yayınlanır ve buradan bayiler bulunur.

EMLAK İLANLARI

  Her türlü emlak, ev, iş yeri, arsa, yazlık, konut gibi satılık, kiralık ilanlarınızı hürriyet gazetesi emlak ilanları bölümünde yayınlayabilirsiniz. Türkiye'nin en çok okunan ilan sayfalarında sizde ilanlarınızı vererek emlaklarınızı kolayca elinizden çıkarabilir yada kiraya verebilirsiniz.

Satılık İlanları:

1 - Satılık Konut İlanları : Satılık yapılı / yapısız / katta / 2+1 / 3+1 / Dublex / Kombili / Acil gibi kelimeler kullanarak ilanlarınızı satılık konut ilanları bölümünde yayınlayabilirsiniz.
2 - Satılık Arsa İlanları : Satılık arsa, arazi, ilanlarınızı (tek tapu, imarlı, metre kare kelimeleri gibi kelimeler kullanarak) hürriyet gazetesinde yayınlayabilirsiniz.
3 - Satılık Yazlık İlanları : Satılık Yazlık ilanlarınızı bu kısımdan hürriyet gazetesine ilan olarak verirseniz yazlığınızı uygun müşterilere satma imkanlarını yakalayabilirsiniz. İlanlarınız yayınlarken (Müstakil, Yapılı, Havuzlu, Bahçeli, Kombili, Pimapenli vs.) gibi kelimelerde kullanabilirsiniz.
4 - Devredenler : İş yerlerini devredenler, satanlar, bu kısımda ilan vererek firmalarını devretme imkanı yakalıyor. Sizde hemen ilanınızı verin hürriyet avantajı ile firmanızı devredin.
5 - Satılık Devre Mülk : Devre mülk alış , satış ilanlarını bu kısımda yayınlayabilirsiniz.
6 - Kooperatif İlanları : Kooperatif hisseleri, kooperatiften satılık daire ilanlarını bu kısımda yayınlayabilirsiniz.
7 - Emlak Arayanlar : Satılık emlak arayanlar ilanlarını bu kısımda yayınlayıp aradığı ilanları bulma şansını yakalıyorlar.

Kiralık İlanları:

1 - Kiralık Konut İlanları : Ev, Daire gibi emlaklarınızı kiralamak için hürriyet gazetesine ilan verin, size uygun nitelikte kiracılar size gelsin. Kolayca evinizi kiraya verin.
2 - Kiralık İş Yeri : İş yerinizi kiralamak mı istiyorsunuz o zaman hürriyet gazetesi size yeter. Hürriyet gazetesine vereceğiniz kiralık ilanı ile iş yerinizi kolayca kiraya vermek şansını yakalayabilirsiniz.
3 - Kiralık Yazlık : Yazlığınızı kiraya vermek için en avantajlı gazete hürriyet gazetesidir. Yazlık ilanlarında özellikle yazın büyük talep olmaktadır. O yüzden Türkiye çapında vereceğiniz ilanlar ile yazlığınızı kolayca kiraya verebilirsiniz.
4 - Kiralık Devre Mülk : Kiralık devre mülk ilanlarının yayınlandığı kısımdır.

EĞİTİM İLANLARI

  Eğitimle ilgili her türlü ilanın verilebileceği ilanlar bölümüdür. Bu ilanların kategorileri aşağıdaki şekilde sıralanır ve ilanınıza uygun kategoride ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz.
1 - Mesleki Eğitim : Mesleki alanda eğitim veren kuruluşların ilanları bu kısımda yayınlanır. Meslek edinmek isteyen kişiler bu ilanları takip edip burada kurslara katılarak meslek edinme imkanlarını yakalarlar. Sizde firmanızın meslek eğitim ilanlarınızı bu kısma verebilirsiniz.
2 - Ders Verenler : Bağımsız çalışan öğretmenler bu kısımda kendi branşlarında ilanlar vererek kendilerine öğrenciler bulurlar. Sizde bu kısımda ilanlarınızı yayınlayarak kendi branşınızda (matematik, fizik, kimya, müzik, foklör, dans, gitar vs. ) ders almak isteyen öğrencileri bulabilirsiniz.
3 - Sürücü Kursları : Ehliyet almak isteyen insanlar bu kısımdan ehliyet kurslarını arayarak kendilerine ehliyet kursları bulabilirler. Sizde ehliyet yada sürücü kursunuzun ilanlarını buraya vererek ehliyet almak isteyen kişilere ulaşabilirsiniz.
4 - Bilgisayar Kursları : İşletmenlik, Php, Asp.Net, Asp, C++, C#, Visual Studio, Photoshop, Grafik, Flash, Web Tasarım, Programcılık, Muhasebe, Eta, Logo, Micro, Hackerlık, gibi kurslarınızın ilanları bu kısıma vererek gerek İstanbul, gerek Ankara ve gerek Türkiye'de kurs öğrencileri bulabilirsiniz.

VASITA İLANLARI

Hür türlü araç, alım, satım ilanlarını yayınlayabileceğiniz ilanlar kısmıdır. Aracınızı satamıyorsanız hürriyete oto ilanı verin kolayca araç satış imkanı yakalayın.
Vasıtalarınız aracınızın markasına göre başlık altında yayınlanmaktadır. Bu başlıklar şunlardır :
- ALFA ROMEO
- AUDI
- BMW
- CHERY
- CHRYSLER
- CITROEN
- DAIHATSU
- FIAT
- FORD
- ŞAHİN/DOĞAN/KARTAL
- HONDA
- HYUNDAI
- JAGUAR
- 4X4
- KIA
- LADA
- MAZDA
- MERCEDES
- MITSYBISHI
- NISSAN
- OPEL
- PEUGEOT
- RENAULT
- ROVER
- SEAT
- SKODA
- SUBARU
- SSANGYONG
- TOYOTA
- VOLKSWAGEN
- VOLVO
- AMERİKAN OTO
- ÇEŞİTLİ VASITA
- MOTOSİKLET / BİSİKLET
- OTOBÜS / MİNÜBÜS
- KAMYON / KAMYONET
- İŞ MAKİNELERİ
- DENİZ ARAÇLARI
- KİRALIK VASITA
- VASITA ARAYANLAR
- OTO SERVİSLERİ

Share |
Copyright © 2008 | Hürriyet ilan departmanı; Hürriyet gazetesi ilan ve reklam hizmeti vermekte olan bir Yitik Ajans projesidir.
Seoreklam.com